Cara O‘Conner

6. listopadu 2018 v 20:11 | KaiikCara je vcelku milá a usměvavá dívka. Vlastně by všechny láskou nejraději snědla. Nejedná se o žádného namyšleného snoba, který by se snad povyšoval nad ostatní, spíš ji takoví lidé neskutečně štvou. Nejraději by je profackovala. Jak bylo na začátku zmíněno, je často usměvavá, jednoduše je to veselá kopa. Také je velmi přímočará - říká vždy co ji zrovna napadne. Dává najevo, co si myslí a svůj názor zrovna tak. Štvěte ji, nebo se nějak nevhodně chováte? Okamžitě se dozvíte, že se jí to nelíbí. Pokud to je v jejích silách, snaží se vyhnout konfliktům, jelikož je nemá vůbec ráda. Je to typ, který se snaží všechno řešit s klidem, ale pokud to nejde jinak, dokáže Cara zakročit. Snaží se neustále skrývat svůj strach, ale někdy se tomu nedá vyhnout - v některých situacích je odvážná, ale neplatí to pokaždé. Když je sama, jednoduše toho pavouka ze stěny nesmete a s největší pravděpodobností si bude dávat velký pozor, aby nezmizel a nezalezl někam, kde by ho už nenašla. Pavouk, o kterého vidíš, je lepší, než pavouk, o který zmizel!


Jednoho slunného dne přišlo na svět dítě. Nebylo však úplně obyčejné. V žilách jí kolovala vlkodlačí krev. Proto, aby se její příběh mohl odehrát, museli podepsat smlouvu s démonem a to je stálo život.
Žít bez rodičů od narození je sice velmi těžké, ale stará smečka jí byla vždy rodinou. Byla vždy rozverné dítě, ale smečce nikdy nedělala potíže. S jejím vnitřním vlkem vždy byla za jedno. Chvíli jí trvalo, než pochopila, proč jsou někteří vlkodlaci tak divocí a mají potíže s ovládáním. S přibývajícím věkem tomu postupně začínala rozumět. To vše díky Victorovi. Vlkodlakovi, který měl problémy se ovládat. Jeho snaha se naučit žít s jeho vlkem ji zaujala natolik, že se do něj zamilovala. Ovšem snaha se s ním více sblížit byla marná. V podstatě ji k sobě moc nepouštěl. Než se nadála, její milý opustil smečku a jí zahalil smutek, se kterým se chvíli musela vyrovnávat. Dokonce se ho i jednu dobu snažila vyhledat.
Netrvalo dlouho a klidným časům bylo konec. Alfa jejich smečky začínal postupně ztrácet rozum. S ním postupně divočelo víc a víc vlkodlaků. Byl to velmi nepříjemný pocit, když její rodina se postupně stávala krvelačnýma zrůdama. Rvalo jí to srdce. Snažila se proto uklidňovat členy smečky, kteří ještě nešíleli. Avšak nastala velká panika. Věděla, že jeden člen smečky se vydal vyhledat Victora a proto dále zůstala se smečkou ve snaze alespoň někoho zachránit.
Victora se podařilo vyhledat a stal se alfou. Co víc si Cara mohla přát. Smečka byla spasena. Teda to co zbylo. Cara jakož to velmi vyrovnaný vlkodlak se stává Betou.


Jak už o ní vypovídá její povolání, je atleticky zdatná. Má fóbii z pavouků, hromů, jehel (které zvíře se nebojí u veterináře?), z udušení.

FC: AnnaSophia Robb

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama