William

5. listopadu 2018 v 21:34 | KaiikWill je anděl, ze zlatého města, který se rozhodl stát strážným andělem. Už to svědčí o jeho dobrosrdečné povaze. Kdyby to šlo, pomohl by každé zbloudilé duši, která si o to požádá. I z toho důvodu se mu sem tam stane, že poruší nějaké pravidlo o nevměšování se, ačkoli má vyšší anděly a hlavně archanděly ( bez výjimek) v úctě. S nadsázkou by se dalo říct, že je to anděl extrémista. Když se nějaká bytost dostane do problémů cizím zaviněním, často zapomíná na pravidla. Nejdříve koná a až pak se zamýšlí nad důsledky, ať se jedná o malichernost, nebo vůli vyšší bytosti. Už si díky tomu vysloužil i několik trestů. Na druhou stranu, svěřence si ještě nevybral. Zastává názor, že až ho uvidí, bude prostě vědět, že je to on. Nikdo takový se ale zatím nenašel. Spíš než ve městech pobývá raději na zemi. Často pozoruje lidi, a i proto zastává názor, že v každém je alespoň kousíček dobra.


Jako dítě stromu byl vychováván ve zlatém městě. Některé zákony mu přišli nesmyslné, možná proto se k němu chovali přísněji, než k ostatním. Rád sledoval zemi, takže jakmile se naskytla možnost, odešel do bílého města, kde se konečně cítil opravdu jako doma. Pár lidem už za svůj život pomohl a taky za to dostal pár menších trestů. Svěřence si ale zatím nevybral.


Willovou slabinou, jako asi každého anděla, jsou jeho křídla. Co se schopností týče, je dost empatický a dokáže opravdu dlouho poslouchat.

FC: Luke Mitchell

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama